Open Huis - 6 oktober van 11:00 tot 15:00 uur

Bekijk nu de deelnemende objecten

Summit Broker Field of the Future

Our speakers will tell us more about this on 2 October

More information

Asterweg 131 1031HM Amsterdam, Buiksloterham

Bewaar object

Omschrijving

Locatie:
Toplocatie in Amsterdam-Noord,
Het bruisende Noord is volop in ontwikkeling. Een ontwikkeling waarbij wonen en werken op een aangename manier gecombineerd wordt, en tevens zorgt voor een dynamische en inspirerende omgeving.

Object:
Het betreft een nieuwe, moderne en open kantoorruimte voorzien van pantry en toilet. Het kantoor heeft een eigen entree met hal en openslaande deuren op de begane grond. De strakke industriële uitstraling kenmerkt zich door de hoge betonnen plafonds en veel glas in de gevel. De ruimte is thans als kantoorruimte en showroom in gebruik.

Indeling:
Begane grond Entree, gang/trap, bedrijfsruimte/showroom,
toilet, en archiefruimte/berging.
1e etage Kantoorruimte en pantry.

Bestemming:
Kantoor, bedrijfsruimte, creatieve functies.

Voorzieningen:
-Eigen entree;
-Pantry;
-toilet;
-Archief/bergruimte;
-Algehele luxe en industriële afwerking;
-Stoere verlichting door gehele pand;
-Gietvloer op de begane grond;
-Houtenvloer op de etage;
-Airco op de etage;
-Zonwering/gordijnen op maat op de etage;
-Lichtkoepel;
-2 parkeerplaatsen;
-Recent opnieuw geschilderd;
-Alarm installatie (huurder dient zelf een abonnement hiervoor af te sluiten).

Bereikbaarheid:
Het pand is goed te bereiken met de auto, openbaar vervoer en de fiets. Vanaf diverse snelwegen ben je snel op locatie. Het pand is nabij het Centraal Station en dus ook te bereiken met de noord-zuidlijn. Ook sta je met de fiets binnen 10 minuten vanaf Amsterdam Centraal op de Asterweg. Oversteken met de pont, vervolgens nog 5 minuten doortrappen en je bent er!

Parkeren:
Inclusief 2 privé parkeerplaatsen voor de deur op eigen terrein.

Huurprijs:
€ 2.000,- per maand te vermeerderen servicekosten en BTW.

Servicekosten:
€ 75,- per maand te vermeerderen met BTW.
(onderhoud Cv-installatie, onderhoud Airco, glasbewassing, onderhoud buitenterrein, beveiliging terrein)

*de levering gas/water/elektra dient huurder zelf af te sluiten.
*de afvoer afval dient huurder zelf te regelen.

Energiekosten:
Huurder zal direct belast worden door de nutsbedrijven. Mocht dit om technische of andere redenen niet mogelijk zijn dan zal een nog vast te stellen voorschot worden geheven waarbij aan het einde van een periode verrekening plaats vindt op basis van de werkelijke kosten.

Zekerheidstelling:
Een borg ter grootte van 3 maanden huur, vermeerderd met servicekosten en BTW dient vooraf te worden betaald.

Huurbetaling:
Per maand vooruit.

B.T.W.:
Huurder verklaart dat hij voor tenminste 90% met omzetbelasting belast prestaties verricht. Indien huurder op enig moment niet meer aan dit criterium voldoet, zal er van rechtswege sprake zijn van omzetbelasting vrijgestelde verhuur. Alsdan wordt de overeengekomen kale huurprijs, exclusief omzetbelasting, zodanig verhoogd dat het voor de verhuurder ontstane financiële nadeel wordt gecompenseerd.

Huurindexatie:
Jaarlijks op basis van het Consumenten Prijsindexcijfer (CPI), reeks:
Alle Huishoudens (2015=100); voor het eerste jaar na de huuringangsdatum.

Huurtermijn:
5 jaar, kortere periodes zijn mogelijk bespreekbaar.

Huurovereenkomst:
Op basis van het standaard huurcontract, zoals opgesteld door de Raad van Onroerende Zaken (R.O.Z.).

Oplevering:
Per 1 januari 2019.

Inlichtingen:
Van der Linden Bedrijfsmakelaars,
onderdeel Van der Linden Groep
Bos en Lommerplein 309
1055 RW AMSTERDAM
Tel : 020-5 712 712
Fax : 020-6 753 662
E-mail : info.amsterdam@vanderlinden.nl
Website : www.vanderlinden.nl
Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Overdracht

Aanmeldingsdatum
19-11-2018
Status
Verhuurd onder voorbehoud

Bouw

Bouwtype
Bestaande bouw
Bouwjaar
2012

Oppervlakten en inhoud

Bekijk alle kenmerken

Meer informatie

Foto's

MVA wijkinformatie: Noordelijke IJ-oevers West

Op de Noordelijke IJ-oevers West is veel bedrijvigheid. De wijk bestaat uit Buiksloterham, het NDSM-terrein en Overhoeks.
Buiksloterham: droogmakerij wordt duurzame woonwijk
Buiksloterham, ooit een droogmakerij die in de 19e eeuw werd aangelegd in het IJ, transformeert langzaamaan van industrie naar een duurzaam gebied waar wordt gewoond en gewerkt. Op dit moment zijn er 1500 woningen in ontwikkeling en zijn er plannen om in de komende jaren meer dan 3000 woningen te bouwen. Het gebied trekt ondernemers en bewoners die ervan houden te pionieren en te gaan wonen of werken in een plek in ontwikkeling, wat ook ruimte biedt voor veel eigen initiatief. Zo zijn er op verschillende kavels zelfbouwers en bouwgroepen hun eigen huis aan het bouwen en hun dromen aan het realiseren. Dit resulteert in verrassende bouw en gevarieerde wijken. Verwacht wordt dat de transformatie van Buiksloterham over tien jaar zal zijn afgerond.
Van scheepswerf en Shell-terrein naar hip and happening
Ook aan de westzijde van de IJ-oevers ligt het NDSM-terrein. Tot in de jaren tachtig van de vorige eeuw van het NDSM-terrein één van de grootste scheepswerven van de wereld. Nadat de werven werden verplaatst werd het industriële terrein - met haar originele kraanspoor en loodsen – een enorme broedplaats; thuishaven voor creatieve pioniers, met horeca, festivals en woningen. Ten oosten naast het NDSM-terrein en ten westen van architectonische eyecatchers A’DAM Toren en EYE Filmmuseum ligt, op het voormalige Shell-terrein, de nieuwe woonwijk Overhoeks. Deze wijk, met hoge woontorens met luxe woningen, ligt direct aan het IJ. Overhoeks wordt een plek om te wonen, te werken en uit te gaan en ligt heel strategisch: tegenover het stadscentrum, waarvan het slechts gescheiden wordt door het IJ. Kortom: De Noordelijke IJ-oevers West bieden het beste van twee werelden: het eigenzinnige, rustgevende, maar ook spannende ‘pioniersgevoel’ van het noorden in combinatie met de bruisend nabijheid van het centrum.