Open Huis - 6 oktober van 11:00 tot 15:00 uur

Bekijk nu de deelnemende objecten

Summit Broker Field of the Future

Our speakers will tell us more about this on 2 October

More information

Asterweg 20 M3 1031HN Amsterdam, Buiksloterham

Huurprijs € 140 per m2/jaar

Bewaar object

Omschrijving

Object
Een schitterend kantoor of bedrijfsunit langs de Asterweg in een werkelijk prachtig pand dat gebouwd is om het casco van een voormalige loods waardoor het geheel een prachtig industriele uitstraling heeft.

De kantoorruimte is gelegen 2e en 3e etage van het complex met een groot dakterras waar je in de pauze, heerlijk een broodje kunt eten in de zon.

Locatie
De locatie bevindt zich op loopafstand van de pont (7 minuten) naar het Centraal Station. Ook per auto is de locatie uitstekend bereikbaar want via de ring A10, afslag S118 bent u over de Cornelis Douwesweg en de Klaprozenweg in 5 minuten op locatie. En u zit in dezelfde tijd met de auto via de IJ-tunnel in het centrum van Amsterdam.
De ruimte ligt in een gebied dat volop in ontwikkeling is. Zo zal zich op korte afstand het New Technology Centre (NTC) van Shell zich vestigen in dit gebied alsmede een nieuwe woonwijk

Oppervlakte
2e etage: 103 m2
3e etage: 26 m2
terras: 20 m2

Deelverhuur
Deelverhuur is niet mogelijk

Voorzieningen
Het geheel is geschilderd en behangklaar opgeleverd, voorzien van eigen bemetering, luxe sanitair, uitgebreid keukenblok met vaatwasser, koelkast, gaskookplaat en natuurstenen aanrechtblad. De begane grond is ook nog eens afgewerkt met natuursteen plavuizen met vloerverwarming.

Parkeren
Parkeren kan op het buitenterrein en in de parkeergarage (indien beschikbaar). Verder kan men gratis op de openbare weg parkeren.

Huurprijsaanpassing
Jaarlijks, op basis van de wijziging van het maandprijsindexcijfer volgens de consumentenprijsindex (CPI) reeks Alle huishoudens (2006 = 100), gepubliceerd door het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)

Huurtermijn
In overleg

Betalingen
Huur, servicekosten en BTW per kwartaal vooruit

Zekerheidstelling
Bankgarantie of waarborgsom ter grootte van drie maanden huur inclusief servicekosten en BTW.

B.T.W.
Huurder dient te verklaren dat hij voor ten minste 90 % met omzet belaste prestaties verricht. Indien de huurder hier niet aan voldoet of niet meer aan kan voldoen, zal er van rechtswege sprake zijn van omzetbelasting vrijgestelde verhuur. Alsdan wordt de overeen te komen of reeds overeengekomen kale huurprijs, exclusief BTW, zodanig verhoogd, dat het voor de verhuurder ontstane financiele nadeel wordt gecompenseerd.

Aanvaarding
In overleg

Huurovereenkomst
Huurovereenkomst op basis van het standaardmodel van de Raad voor Onroerende Zaken, zoals gehanteerd door de Nederlandse Vereniging van Makelaars in onroerend goed (NVM)

Voorbehoud
Goedkeuring van de eigenaar


Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Overdracht

Aanmeldingsdatum
04-01-2018
Status
Beschikbaar

Bouw

Bouwtype
Bestaande bouw
Bouwjaar
2002

Oppervlakten en inhoud

Bekijk alle kenmerken

Meer informatie

Foto's

MVA wijkinformatie: Noordelijke IJ-oevers West

Op de Noordelijke IJ-oevers West is veel bedrijvigheid. De wijk bestaat uit Buiksloterham, het NDSM-terrein en Overhoeks.
Buiksloterham: droogmakerij wordt duurzame woonwijk
Buiksloterham, ooit een droogmakerij die in de 19e eeuw werd aangelegd in het IJ, transformeert langzaamaan van industrie naar een duurzaam gebied waar wordt gewoond en gewerkt. Op dit moment zijn er 1500 woningen in ontwikkeling en zijn er plannen om in de komende jaren meer dan 3000 woningen te bouwen. Het gebied trekt ondernemers en bewoners die ervan houden te pionieren en te gaan wonen of werken in een plek in ontwikkeling, wat ook ruimte biedt voor veel eigen initiatief. Zo zijn er op verschillende kavels zelfbouwers en bouwgroepen hun eigen huis aan het bouwen en hun dromen aan het realiseren. Dit resulteert in verrassende bouw en gevarieerde wijken. Verwacht wordt dat de transformatie van Buiksloterham over tien jaar zal zijn afgerond.
Van scheepswerf en Shell-terrein naar hip and happening
Ook aan de westzijde van de IJ-oevers ligt het NDSM-terrein. Tot in de jaren tachtig van de vorige eeuw van het NDSM-terrein één van de grootste scheepswerven van de wereld. Nadat de werven werden verplaatst werd het industriële terrein - met haar originele kraanspoor en loodsen – een enorme broedplaats; thuishaven voor creatieve pioniers, met horeca, festivals en woningen. Ten oosten naast het NDSM-terrein en ten westen van architectonische eyecatchers A’DAM Toren en EYE Filmmuseum ligt, op het voormalige Shell-terrein, de nieuwe woonwijk Overhoeks. Deze wijk, met hoge woontorens met luxe woningen, ligt direct aan het IJ. Overhoeks wordt een plek om te wonen, te werken en uit te gaan en ligt heel strategisch: tegenover het stadscentrum, waarvan het slechts gescheiden wordt door het IJ. Kortom: De Noordelijke IJ-oevers West bieden het beste van twee werelden: het eigenzinnige, rustgevende, maar ook spannende ‘pioniersgevoel’ van het noorden in combinatie met de bruisend nabijheid van het centrum.