Vorige | Volgende

Buurtje 3 a 1619JR Andijk

Vraagprijs € 425.000 

Bouwjaar
nvt
Perceeloppervlakte
1.350 m²

Omschrijving

Bent u op zoek naar rust, privacy en ruimte? Dan is deze plek zeker iets voor u.
Op het Buurtje 3 a in Andijk bevindt zich deze prachtige bouwkavel van ca. 1350 m2 eigen grond. De kavel heeft de courante rechthoekige afmeting van circa 27 meter breed en circa 50 meter diep en eigen ontsluiting naar het Singerspad.
De kavel is zuid/west georiënteerd en daarmee de ideale ligging om uw droomhuis te realiseren. Hier heeft u genoeg bouw mogelijkheden.

Bijzonderheden:
- Een prachtige kavel van ca. 1350 m2 eigen grond met genoeg ruimte voor bouw mogelijkheden
- Uiteraard zullen de uiteindelijke mogelijkheden getoetst moeten worden aan de eisen en voorschriften van de gemeente Medemblik
- Ruime berging voor onder andere uw tuingereedschap
- Ligging op loopafstand van de Jachthaven, natuurgebied "De Vooroever" en het IJsselmeer. Op fietsafstand van het winkelcentrum met de dagelijkse voorzieningen, sportvoorzieningen en basisscholen.

Wilt u afspraak maken voor een bezichtiging of meer informatie ?
Neem contact op met de makelaar Allard Kuin.
Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Overdracht

Status
Beschikbaar
Aanvaarding
in overleg

Bouw

Bouwjaar
nvt

Oppervlakten en inhoud

Perceeloppervlakte
1.350 m²

Indeling

Bekijk alle kenmerken

Jouw aankoopmakelaar kent de markt door en door

Wanneer jij een aankoopmakelaar inschakelt die is aangesloten bij de MVA of NVM, weet je zeker dat jouw makelaar goed bekend is met de desbetreffende markt. Zeker wanneer huizenprijzen turbulent zijn, kan je ervan uitgaan dat jouw makelaar oog heeft voor de vele aspecten die daarbij een rol spelen.

Lees verder