Vorige | Volgende

Haarlemmerweg 390 1014BL Amsterdam

Vraagprijs € 375.000 

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
38 m²
Aantal kamers
1

Omschrijving

Direct online een bezichtiging inplannen? Ga naar onze website!

Luxe, instapklaar, onderhoudsarm en duurzaam, dat is dit nieuwbouwappartement in een notendop! Het appartement biedt vanaf de twaalfde verdieping een fraai uitzicht over Amsterdam. Dit splinternieuwe appartement is gelegen op eigen grond in het appartementencomplex ‘De Voortuinen’, welke vorig jaar was genomineerd voor de Amsterdamse Nieuwbouwprijs. Het voormalige hoofdkantoor van de ING is hergebruikt en zijn er in deze woontoren 94 appartementen gerealiseerd. De woontoren beschikt over overdekte buitenruimtes met meerdere bomen; oftewel "de Voortuin".  In 2020 zijn er drie woonlagen bovenop gebouwd, waaronder het betreffende appartement, die in 2021 is opgeleverd aan de huidige eigenaar. 

Kom je het snel met eigen ogen bekijken? We laten het je graag zien tijdens een bezichtiging!

Indeling

Entree

Je betreedt het appartementencomplex via de centrale entree en kunt met de lift naar de twaalfde verdieping. Daar stap je het appartement binnen in de woonkamer  Het appartement is instapklaar afgewerkt met strak stucwerk, plafond spots, hoge plinten en een PVC vloer met vloerverwarming en -koeling. 

Woonkamer

De woonkamer is een open leefruimte waar je meteen fijn thuis komt. Door de westelijke ligging en de grote raampartij aan de voorzijde is het er lekker licht. Vanaf de bank of eettafel geniet je van het uitzicht naar buiten. Ook kun je in deze ruimte het bed kwijt, scheid deze af van het woongedeelte en de keuken of kies juist voor een open verbinding. Vanuit het woongedeelte is er ook een toegang tot de buitenruimte ("de Voortuin") die bij het appartement hoort.

Buitenruimte


Aan de voorzijde beschikt het appartement over een buitenruimte, gelegen op het westen, met een schitterend uitzicht over Amsterdam. 

Keuken

De keuken uit 2021 is luxe ingericht met een granito blad, kookplaat, afzuigkap, oven, koelkast en vaatwasser. De vele keukenkastjes bieden praktische opbergmogelijkheden, zodat jij alle ruimte hebt om iets lekkers te bereiden.

Badkamer

De badkamer uit 2021 bevindt zich aan de achterzijde van het appartement. Deze ruimte is luxe uitgevoerd met een inloopdouche, wastafelmeubel en toilet. 

Tussen de badkamer en keuken is een aparte ruimte met de CV-ketel en de aansluiting voor de wasapparatuur.

Bijzonderheden:

Woonoppervlakte 37 m2;
Maandelijkse bijdrage van € 103,- aan de VVE;
Optioneel te koop parkeerplaats in de parkeergarage. De vraagprijs bedraagt € 65.000,- en zal worden opgeleverde medio juni;
Buitenruimte/balkon gelegen op het westen;
Gemeenschappelijke fietsenberging aanwezig:
Eigen grond, dus geen erfpacht!;
Luxe & instapklaar;
Vloerverwarming en -koeling;
Amsterdamse Nieuwbouwprijs;
Twaalfde verdieping;
Muur-, wand- en dakisolatie;
HR+++ glas;
Aanvaarding in overleg;
Vaste project notaris: Albers & Van Tienen Notarissen.

Omgeving

Het appartement is uiterst gunstig gelegen in het Westerpark. Vanuit het complex loopt u met enkele minuten het Westerpark in waar zich diverse restaurants, hippe bars, galeries en een bioscoop bevinden. Uiteraard is het park ook uitermate geschikt om te recreëren, sporten of te genieten van de zon. Het bruisende centrum van Amsterdam is slechts tien minuten fietsen, maar je kunt ook de bus of tram nemen vanaf de halte om de hoek. Zo bereik je het Centraal station in circa 15 minuten en ben je met circa 30 minuten op Schiphol. De ring a10 is op enkele minuten rijden en vanuit heb je toegang tot diverse snelwegen. 

De woning heeft een definitief energielabel, te weten A. Dit verloopt op 15-06-2031.
Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Overdracht

Service kosten
€ 103 p/m
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
in overleg

Bouw

Bouwjaar
2020

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlak wonen
38 m²

Indeling

Totaal aantal kamers
1
Bekijk alle kenmerken

MVA wijkinformatie: Sloterdijk

Sloterdijk Sloterdijk is een wijk in Amsterdam Nieuw-West en dankt zijn naam aan het dorp Sloterdijk, dat zoals vele wijken in Amsterdam vroeger bij gemeente Sloten hoorde en in 1921 door de hoofdstad werd geannexeerd. Sloterdijk heeft slechts 525 inwoners en wordt aan de zuidzijde begrensd door de Haarlemmerweg, aan de westkant door de Einsteinweg, oftewel de A10, en aan de noordkant door het spoor. De oostgrens loopt dwars tussen volkstuinpark Tuinpark Nut en Genoegen en het Westerpark. Het oude dorp Sloterdijk Het dorpje Sloterdijk, dat voorheen Oud Sloterdijk heette, is een dorp met een lange geschiedenis. Zo lag de eerste treinverbinding tussen Sloterdijk en Haarlem. Ook de eerste gemeentelijke paardentram vertrok hier vandaan. Het dorp is een opvallende verschijning met zijn kleine historische huisjes, achter de kantoorpanden rondom Station Sloterdijk. Veel authentieke pandjes staan op de monumentenlijst. Een blikvanger is de oude Petruskerk met zijn witte spits. Deze kerk is oorspronkelijk in 1450 gebouwd en is nog steeds in gebruik, onder andere als trouwlocatie. Volkstuinen in Sloterdijk De wijk Sloterdijk bestaat, behalve uit het pittoreske stukje aan de Sloterdijkerweg met de oude pandjes, voor het allergrootste gedeelte uit twee volkstuinparken: Tuinpark Nut en Genoegen en Volkstuinvereniging Sloterdijkermeer.

Amsterdam

Amsterdam de Nederlandse hoofdstad, staat bekend om het artistieke erfgoed, het uitgebreide grachtennetwerk en de smalle gevelhuizen, een erfenis uit de Gouden Eeuw. In het Museumkwartier bevinden zich het Van Gogh Museum, het Rijksmuseum met werken van Rembrandt en Vermeer, en het Stedelijk Museum met moderne kunst. Fietsen is onlosmakelijk verbonden met het karakter van de stad en er zijn veel fietspaden. In het centrum van Amsterdam vind je natuurlijk de prachtige grachten waar de stad bekend om staat, maar er is nog zo veel meer.

Jouw aankoopmakelaar kent de markt door en door

Wanneer jij een aankoopmakelaar inschakelt die is aangesloten bij de MVA of NVM, weet je zeker dat jouw makelaar goed bekend is met de desbetreffende markt. Zeker wanneer huizenprijzen turbulent zijn, kan je ervan uitgaan dat jouw makelaar oog heeft voor de vele aspecten die daarbij een rol spelen.

Lees verder